wtorek, 5 września 2017

Dlaczego Remedium ?

Nowy blog - stary blog.
Nowe życie - stare problemy .
Na ogól nawet , gdy chcemy zapomnieć o tym , co się niegdyś wydarzyło powraca  s t a r e .
Wybór nazwy dla bloga to wcale nie taka prosta sprawa . Kto pisze - ten wie.
Pozostanie więc R e m e d i u m.
Lek na życie . Na stres,  na nudę , na czas spokoju i niepokoju wewnętrznego .
Lubię czytać , wiec pewnie będę dzieliła się z Wami swoimi przemyśleniami.
Nie piszę " profesjonalnie " , wiec nie oczekujcie tego ode mnie .
W zamian i ja nie będę oczekiwała tego od Was.
Zaglądajce do mnie , gdy Wam czas na to pozwoli i dzielcie się ze mną swoimi spostrzeżeniami
 i opiniami . Podpowiadajcie tytuły ksiażek , które zapadają w pamieć.
Tu w Londynie, gdzie obecnie mieszkam  spotkanie z polską ksiażką nie jest proste , ale jest ... możliwe.

Pozdrawiam


Dlaczego Remedium ?

Nowy blog - stary blog. Nowe życie - stare problemy . Na ogól nawet , gdy chcemy zapomnieć o tym , co się niegdyś wydarzyło powraca  s t a...